У неділю, 9 серпня 2020 р. Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івана- Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох – протоієрей Іван Сас), відбулася традиційна щомісячна молитовна зустріч Мальтійської Служби Допомоги м. Івано-Франківська. Але цього разу ця зустріч була особливою. На неї були запрошені учасники акції молитовної підтримки людей в часі карантину, яку запровадила Мальтійська Служба Допомоги від моменту його початку.

Метою акції є щоденна морально-молитовна підтримка людей, які опинились на ізоляції у власних домівках в зв’язку із запровадженням запобіжних заходів через розповсюдження коронавірусної інфекції. Мальтійський капелан о. Андрій Заліський, який також є сотрудником на парафії Вознесіння Господнього, щовечора проводив духовні роздуми над Святим Євангелієм та спільну молитву на вервиці на сторінці Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська в мережі Facebook. На початку акції до неї долучалося декілька десятків осіб, а згодом кількість молільників сягнула кілька сотень осіб, які щоденно продовжують молитися разом за хворих, медиків, воїнів, волонтерів, Батьківщину і звичайно один за одного. Як стверджують самі учасники акції, ця молитва стала невід‘ємним пунктом в розпорядку дня та допомогла в часі карантину зберегти спокій та мир.

З нагоди такої зустрічі для учасників акції було виготовлено та роздано пам‘ятки.

По завершенні Божественної Літургії, яку очолив отець-капелан Андрій Заліський у співслужінні з отцем-парохом Іваном Сасом, усі присутні спільно помолилися також молитву на вервиці. Після того, як кожен учасник акції отримав пам‘ятку, всі присутні зробили спільне фото на згадку про чудову зустріч людей, яких молитва об’єднала в часі карантину. Як сказав у своєму слові отець Андрій, завдяки Божій любові та силі пандемія, яка мала б нас розділити і позамикати у власних помешканнях, навпаки - нас об’єднала та зробила  сильними і дієвими.

 Мальтійці продовжують допомагати найбільш потребуючим в часі карантину 

Завершилася зустріч подякою один одному за спільну підтримку та щиру молитву. Всіх присутніх запросили регулярно долучатися до заходів Мальтійської Служби Допомоги, аби відчути себе великою Мальтійською родиною.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело