Із 12 по 18 серпня на парафії святого Миколая відбулись дні духовної віднови. Основне семиденне намірення було взяте за здоров'я парафіяльних родин. Кожна наука була особлива, адже спочатку відкривала вчення Церкви про окрему святу Тайну, потім слідувала молитва.

Розпочалися реколекції 12 серпня, вже традиційно цього дня відбулася Адорація Святих Христових Таїн, а також перша вступна наука.

У четвер, 13 серпня, реколекційний день розпочався з Літургії, згодом була наука про Таїнство Хрещення та Миропомазання. Після науки священник запропонував відновити обітницю Хрещення. "Накладання крижми та окроплення свяченою водою кожного вірного, спільне виголошення Символу віри з запаленою свічкою в руках, як знак просвічення - це все запам'ятається нам на довго", - розповідають місцеві парафіяни.

Наступні дні о. Андрій Ляхович проводив науки про кожне Таїнство окремо:

у п'ятницю - наука про Таїнство Євхаристії, де пояснив кожну з частин Літургії та відслужив панахиду.

У суботу - Таїнство Покаяння. Всі парафіяни могли провести загальний іспит совісті з цілого життя.

У неділю - про Таїнство Єлеопомазання. Знаменним було уділення Тайни потребуючим людям.

У понеділок - про Таїнство Подружжя. Відбулось благословіння родин.

У вівторок, завершальний день реколекцій, Тїнство Священства. На закінчення семиденної духовної віднови відбулось благословення мощами, потім учасники реколекцій отримали відпуст.

______________________

Фото: Богдана Піскун

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомила Оксана Ляхович