У неділю, 30 серпня 2020 р.Б., парафія Вознесіння Господнього УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 136а) урочисто відзначила 12-ту річницю заснування парафії та 6-ту річниці освячення парафіяльного храму.

З цієї нагоди була відслужена урочиста Божественна Літургія за участю пароха даної парафії отця Івана Саса, отця Зеновія Слоїка, пароха парафії Богоявлення Господнього, отця Михайла Віхотя, адміністратора парафії Зіслання Святого Духа, отця Олексія Саранчука, капелана Українського Католицького Університету та отця Андрія Заліського сотрудника місцевої парафії.

Після молитви відбулося освячення нововстановленого хреста та наріжного каменя під реконструкцію парафіяльного Катехитичного центру ім. митроп. Андрея Шептицького. У своєму привітальному слові до присутніх отець-парох Іван Сас щиро подякував усім, хто долучився і долучається до розбудови цієї парафії. Він наголосив, що живою парафія є тоді, коли у ній є щира любов і добра співраця.

Завершилося свято вітальним словом міського голови п. Руслана Марцінківа та невеличким концертом духовної музики від струнного тріо "ЛюЛюМа".

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело: kom.if.ua