Оскільки на сьогоднішній день було відсутнє докладне краєзнавче дослідження як з історії самих Крихівців, так і найбільш раннього періоду історії Івано-Франківська, пропоноване видання покликане допомогти заповнити цю прогалину в історіографії загалом. Книга адресована краєзнавцям, науковцям та всім, хто цікавиться історичним минулим і сьогоденням Крихівців, Івано-Франківська та інших населених пунктів України.

У неділю, 20 вересня, на парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях (вул. Вербова, 32) – під відкритим небом відбудеться презентація книги «Крихівці – Крехівці – коріння, що воскрешає, оживляє, творить». Початок о 17.00 годині.

Авторами видання стали Любов Соловка та Олег Жерноклеєв.

«Наші автори - це люди з жертовними серцями та великою любов’ю до України, до рідного народу, до рідної парафії і доказом цього є чергова книга про історію Крихівців», - каже о. Йосафат Бойко, ВС – настоятель парафії.

За його словами ця книга - історія теренів нинішнього Івано-Франківська, а не лише історія села Крихівці.

Видання, за стараннями та фінансовою підтримкою сільської Ради с. Крихівці, отримала життя в івано-франківському видавництві «Фоліант» і має 783 сторінки тексту з різними цікавими фотографіями.

Запрошуємо взяти участь у презентації та придбати таку цінну книгу для своєї бібліотеки, зробивши таким чином вклад у будівництво християнського дитячого садочку «Ковчег».

З передмови видання:

Увазі читача пропонується нарис з історії села Крихівці (давня назва - Крехівці) Івано-Франківської міської ради - де-факто містечкового центру, що притягує животворним вогнем віри, котрий викрешується вже із самої назви, у якій відчувається відгомін шести тисячоліть. Авторам вдалося відтворити й простежити основні віхи поступу автохтонного населення, починаючи з IV тисячоліття до Різдва Христового й аж до сьогодення: трипільські пам'ятки - первісне гніздо роду Креховецьких — шляхетський двір — містечко де-юре початку XVII століття — сучасне відродження містечка де-факто.

Історія населеного пункту при детальному вивченні показала, що містить чимало яскравих, незвіданих і таємничих сторінок. Важливим для авторів стало те, що її вивчення дозволило прослідкувати історію не тільки самих Крихівців/Крехівців, але й до певної міри нинішнього обласного центру, який частково й розміщений на історичних теренах цього поселення, яке веде часовий відлік із давніх-давен. Велику увагу приділено духовному відродженню й соціально-економічному зростанню Крихівців новітньої доби — на відміну від інших сіл, які в наш час мають швидше тенденцію до відмирання.

Окрім загальноісторичних розділів, створено галерею портретів відомих вихідців із Крихівців, подано детальні відомості про духовні осередки, розвиток шкільництва, культури, медицини, спорту і як додаток - розділ «Крехівці на давніх картах і планах». Видання ілюстроване численними світлинами, картами, фрагментами текстів першоджерел та ін.