У понеділок, 21 вересня, коли наша Церква відзначала празник  Різдва Пресвятої Богородиці, парафіяни та гості с. Милування Тисменицького району  зібралися на молитву, щоби усією спільнотою відзначити Храмовий празник. Особливістю цьогорічного святкування стало освячення новозбудованої Хресної Дороги, яка була споруджена з ініціативи та старання парафіян і жителів села, які перебувають за кордоном.

На запрошення адміністратора парафії о. Петра Семенича, чин освячення Хресної Дороги здійснив митр. прот. Богдан Курилів - протопресвітер Єзупільського деканату, разом із запрошеними душпастирям. Загалом участь у богослужіннях взяли: о. Володимир Кадлуб, о. Микола Кудловський (с. Єзупіль); о. Микола Данилюк (с. Рошнів); о. Василь Смицнюк (с. Сілець ) та о. Ярослав Рожак.

«Наша Хресна Дорога зроблена спільними зусиллями. Починаючи від березня цього року, приблизно за пів року. Карантин часто розцінюють як щось негативне, воно так і є.  Але саме в час карантинних обмежень ми згуртувалися навколо свого парафіяльного храму в молитві і праці, випрошуючи в Бога захисту для усіх людей»,  - діляться своїми враженнями парафіяни села.

Після завершення Святої Літургії отець-протопресвітер Богдан Курилів зачитав  та вручив Митрополичі грамоти усім, хто найбільше спричинився для добра та розвитку парафії, зокрема в будівництві Хресної Дороги.

Опісля на церковному подвір’ї відбулося освячення води та освячення новозведеної Хресної Дороги.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Рожак,
прессекретар Єзупільського протопресвітеріату