У неділю, 27 вересня, на празник Воздвиження Чесного Хреста Господнього, на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о. Михайло Віхоть) відбувся чин освячення нового кованого хреста. Розташований хрест на місці попереднього дерев'яного хреста, який було встановлено з нагоди початку будівництва храму у 2008 р. 

Чин освячення здійснили після урочистої Св. Літургії о 12:00 год., яку очолив о. Іван Сас (парох парафії Вознесіння Господнього) у співслужінні о. Михайла Віхотя (адміністратора храму) та о. Зеновія Слоїка (пароха парафії Богоявлення Господнього).

У суботу, перед цією урочистою подією для парафіян було проведено вечірні чування, які розпочалися з Великої Вечірньої, яку очолив о. Віталій Кузьмин (військовий капелан). Отець Віталій також виголосив для присутніх духовну науку про Хрест та його значення для нашого спасіння. Впродовж чувань відбулася також молитва на вервиці, молитва в дусі Тезе, а також Акафіст до Хреста Господнього. 

Дякуємо усім хто долучився до спорудження хреста, який стане не лише окрасою подвір'я біля храму, але й духовним символом нашого спасіння. 

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело