На престольний празник Святого Архистратига Божого Михаїла та інших Сил Небесних безтілесних у дзвінниці біля столітнього калуського храму з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина було освячено панахидну каплицю.

Чин освячення здійснили протопресвітер Калуський о. Степан Скібіцький, митрофорний протоієрей Михайло Бігун, настоятель храму Святого Архистратига Михаїла о. Іван Бігун, отці-сотрудники Олександр Марков, Любомир Гаєцький та Олександр Марков-молодший.

Роботи по облаштуванні каплиці розпочалися ще в березні, але через ситуацію з пандемією затягнулися майже на 9 місяців.

Отець-настоятель Іван Бігун після завершення Чину освячення привітав з іменинами вислуженого отця-мітрата Михайла і подякував йому за ініційовану ним ідею облаштування панахидного дому на парафії, яку тепер з Божою поміччю вдалося втілити у життя. Також отець Іван подякував усім вірним, які долучились до облаштування каплиці, а зокрема меценатам: Великому Лицарю Калуської Ради Лицарів Колумба, підприємцю Богдану Пасічнику, народному депутату України Едуарду Прощуку, голові Калуської районної ради Віктору Гільтайчуку.

 Повідомив: Олег Савка