У понеділок, 25 січня, парафіяльна спільнота храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) молитовно відзначила десяту річницю від свого заснування. Зустріч спільноти розпочалася з вервиці до Богородиці та Божественної Літургії, яку очолив о.Михайло Віхоть та продовжилася молебнем до Богородиці, а також молитвами на оздоровлення.

У своєму привітальному слові о.Михайло побажав учасникам спільноти і надалі бути світлом для духовного зростання інших, а також подякував п.Ірині Лесюк за жертвенну працю для спільноти.

"Світло Марії" – це молитовна спільнота, члени якої хочуть йти дорогою святості, котрою нас веде Пресвята Діва Марія. Свідченням свого життя вони приносять Ісуса – Світло світу, в світлі Євангелія і послань Діви Марії для цього світу, обновляють духовне життя в парафіяльній спільноті.

Молитовні зустічі відбуваються щопонеділка та кожної першої суботи місяця у храмі Зіслання Святого Духа. У рамках зустрічі проводиться молитва на вервиці, Служба Божа, молитви за оздоровлення, а також роздумування над Божим Словом, посланнями Богородиці, молитви в наміреннях Богородиці за потреби ближніх і посвячення себе Непорочному Серцю Марії.

Джерело: kom.if.ua