Попри те, що громада активно трудиться над зведенням повноцінного храму в м. Івано-Франківську, парафіяни стараються якомога частіше організовувати подібні соціальні заходи.

У середу, 3 лютого, до дітей Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Мединя Галицького району Івано-Франківської області, завітали парафіяни храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького. Організовані отцем-адміністратором Тарасом Нейлюком, віряни привезли для місцевих дітлахів чергову волонтерську допомогу.

«Господь у своєму Євангелії каже так: «Я милосердя хочу, а не жертви» (Мт. 9:13), саме тому наша маленька парафія старається активно послужити потребуючим. Тільки в грудні ми вже побували в цьому соціально-психологічного центрі, а також навідувалися до вихованців Залучанського дитячого будинку-інтернату. Навідалися  не з порожніми руками. Завдяки нашим благодійниками та всім парафіянам, які долучилися до збірки для дітей, вдалося привезти чимало речей», - розповідає о. Тарас.

Цього разу до цієї допомоги активно долучилися парафіяни з Іспанії. Parroquia Virgen De Belén Alcalá de Henares, якою опікується о. Володимир Нейлюк, організувала значну допомогу. Українці, які проживають в Іспанії, закупили та передали до Івано-Франківська речі особистої гігієни, одяг, солодощі та кілька ящиків із фруктами.

Цю допомогу о. Тарас Нейлюк та парафіяни храму Стрітення Господнього передали дітям, які відчувають в них велику потребу. Цього разу прагнення допомогти потребуючим об’єднало відразу дві парафії, які розташовані в двох різних країнах.

«На цьому ми не зупиняємося та далі будемо старатися служити потребуючим. Хто б хотів долучитися до нашого руху, ласкаво просимо. Речі чи продукти можна залишити в храмі, що по вул. Б. Хмельницького (біля Теплокомуненерго)», - зазначає о. Тарас Нейлюк.

Додамо, що дані соціальні ініціативи є інспіровані постсинодальним посланням Синоду Єпископів УГКЦ «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!». Вони мають за мету скерувати наш погляд і солідарну руку допомоги на потребуючих, особливо дітей, які в силу різних обставин, залишаються без належного батьківського піклування. Одним із ключових завдань є підтримати ініціативу УГКЦ «Нагодуй убогого!»

Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ м. Івано-Франківська