У неділю, 7 лютого 2021 р. Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франкіську по вул. Чорновола, 136а, відбулося свято парафіяльної розколяди.

На запрошення настоятеля храму протоієрея Івана Саса з чудовими колядками на парафію завітали прекрасні колективи: муніципальне тріо бандуристок “Намисто” Центрального Народного дому м. Івано-Франківська та народний аматорський хор ”Розмай” Будинку культури с. Підлужжя. До участі в розколяді доєдналися і два місцеві парафіяльні хори. Після кожної Божественної Літургії колективи разом з парафіянами весело та дзвінко колядували й щедрували, прославляючи новонародженого Христа.

На завершення свята отець-парох Іван Сас щиро подякував усім за чудову розколяду і побажав, щоб ця радість різдвяної коляди супроводжувала нас протягом усього 2021 року та наповнювала усі родини миром і відчуттям Божої любові. Особлива подяка була висловлена запрошеним колективам, які своїм чудовим виконанням колядок ще раз наповнили храм і усю парафію чудовою різдвяною атмосферою.

Джерело