Розколяда – завершення циклу різдвяних святкувань на парафії.

У неділю, 7 лютого, на парафії святих Кирила і Методія відбулася святкова розколяда. Зранку всі молилися Божественну Літургію, яку своїм чудовим літургійним співом супроводжував хор «Воскресіння», що діє при Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Івано-Франківську. Керівником хору є Рудницький Володимир. Після богослужіння в святих Кирила і Методія учасники хору всіх милували своїм чудовим співом.

По обіді в храмі розпочалася розколяда. На початку присутні мали можливість слухати чудові колядки в супроводі Муніципального Камерного Хору «Галицькі передзвони» під керівництвом Ігора Дем’янця.

Після колядок зі словом подяки і привітання до присутніх звернувся міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. Лемківські колядки виконала заслужена артистка України та актриса драмтеатру Галина Баранкевич.

Веселий аматорський ансамбль «Петрівські дзвони» виконав чудові давні місцеві колядки. Отець Михайло Давиденко, парох с. Петрів з Тлумаччини, з творчими молодими людьми з парафії творять святкову атмосферу і поширюють місцевий фольклор.  Незабутні твори також виконав колектив «Вишиванка» з містечка Богородчани, родина, яку на парафії знають вже понад двадцять років – родина Галини та Володимира Канюків, а тепер вже і її дочки Світлана Весна та Тетяна Барва з їхніми ж діточками.

На завершення всі присутні мали можливість послухати виставу вертепу, який підготували Сестри монахині Згромадження Воплоченого Слова.

На завершення всі разом отримали парафіяльні “шелепалки” – коробочки з солодкими драже-горошками і під їх супровід колядували і дякували Богові за такий чудовий День Господній. Також всі присутні мали нагоду взяти участь в акції «Стрітенська свічка»: придбати свічку прикрашену та оформлену дітьми і молоддю, кошти за які йдуть на будівництво дитячого садочку «Ковчег».

Дякуємо всім, хто колядував і в храмі і через он-лайн трансляції і всім, хто допомагав створити атмосферу свята! Парафія є живою, коли є багато «живчиків», які допомагають.

Повідомив о. Йосафат Бойко, ВС