У цьому році молода парафіяльна громада вшосте відзначила свій престольний празник.

Впродовж двох днів, 14-15 лютого, парафіяни храму Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, відзначали своє парафіяльне свято. Як завжди, парафіяни відповідально поставилися до урочистостей, так що дух свята витав у цілому мікрорайоні.

Розколяда

Урочистості розпочалися у неділю ввечері з молитви Великої Вечірні з Литією з нагоди празника Стрітення Господнього. Молитву очолив отець-адміністратор Тарас Нейлюк у співслужінні о. Романа Дзюбака та о. Володимира Лукашевського. Її своїм прекрасним співом супроводжували брати Івано-Франківської духовної семінарії.

Опісля розпочався святковий концерт. Діти та молодь парафіяльної катехитичної школи під керівництвом пані-добродійки Ольги Нейлюк підготували чудовий вертеп, в якому знову пригадали усім події Христового народження.

Далі для присутніх виступили брати з Духовної семінарії. Майбутні душпастирі виконали кілька колядок та привітали парафіян із прийдешнім храмовим святом.

Завершальним акордом вечора став виступ парафіяльного хору, який заспівав кілька колядок та щедрівок, тим самим прославляючи велике Таїнство Христового народження.

Благодійний аукціон

Родзинкою парафіяльної розколяди став благодійний аукціон. Кожен із присутніх мав нагоду придбати кілька ексклюзивних предметів релігійної атрибутики: вервицю, книгу «Святі української землі», ікону Пресвятої Родини та Святе Письмо, запропонувавши свою ціну. Торги в радісній атмосфері відбулися на славу. Всі виручені кошти, за словами о. Тараса Нейлюка, будуть спрямовані на будівництво храму, яке триває.

На завершення вечора місцеві господині запросили присутніх на церковне подвір’я, де почастували всіх смачними домашніми пампухами та зігріваючими напоями.

Храмове свято

А вже у понеділок, 15 лютого, урочисті з нагоди храмового свята розпочалися з молитви Великої утрені, яку відслужили місцеві душпастирі: о Тарас Нейлюк та о. Володимир Лукашевський. Опісля до храму також завітали поважні священники з інших церков нашої Архієпархії.

Божественну Літургію очолив отець-протопресвітер Іван Яковлюк. Він же й виголосив повчальну проповідь, в якій побажав кожному щодня переживати живу зустріч з Христом. Окрім того, участь в Літургії взяли також: о. Зеновій Слоїк, о. Дмитро Фуфалько та о. Мирослав Татумиряк.

Після спільної молитви громаду храму привітав міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків, наголошуючи на тому, що, попри свій «юний» вік, парафіяльна спільнота є дуже активною, чим дає добрий приклад для інших громад.

На завершення свята на церковному подвір’ї серед прекрасної сніговиці розпочалося освячення води. Священники прочитали спеціальні молитви та благословили свічки, які цього дня вірні принесли із собою до храму.

Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ м. Івано-Франківськ