Ось уже рік, кожної останньої п’ятниці місяця, на парафії святого пророка Іллі, що в Івано-Франківську по вул. Гаркуші, відбувається благодійна роздача продуктів потребуючим.

«Ми втілили ініціативу в життя, відповівши на заклик Блаженнішого Патріарха Святослава і Митрополита Володимира Війтишина, якраз на початку пандемії. Це потреба часу і місця, оскільки біля залізничного вокзалу знаходиться велика кількість людей, котрі потребують допомоги», – розповідає отець Володимир Войтович, парафіяльний сотрудник.

Діти з катехитичної школи, що при парафії та самі прихожани храму допомагають розфасовувати та роздавати пакунки. Кожного разу за харчами приходить приблизно від 130 до 160 людей. Потребуючі отримують продукти першої необхідності: цукор, борошно, різні крупи, гречку, яйця, олію, консерви.

«Окрім цих необхідних речей, ми також стараємося поговорити з кожним, підтримати їх, постійно закликаючи до молитви, просячи для потребуючих Божого благословення», - каже душпастир.

Священнослужителі та парафіяни сподіваються надалі продовжувати благодійну діяльність, оскільки потреба у соціальній допомозі необхідна для незахищених верств населення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ