У вівторок, 23 березня, виповнюється рівно рік як на парафії св. ап. Андрія Первозванного в м. Долина щоденно проводять вечірні онлайн молитви. Таку ініціативу подав парох о. Богдан Тисяк, маючи за мету окрім звичних Богослужінь у храмі гуртувати парафіян також в інтернеті.

«Цей задум був викликаний початком пандемії, карантину, коли багато людей переживали страх інфікування, втрати здоров'я, а навіть життя свого чи рідних через Covid-19, а відвідування храмів було обмежене невеликою кількістю людей», - пояснюють автори проєкту.

Протягом року на вечірній он-лайн зустрічі молільники просять Господа і Богородицю за подолання пандемії, за здоров'я хворих, особливо тих, хто у важкому стані, за медиків та в особистих намірах.

Священники, катехити, миряни, а останнім часом сотрудник храму о. Ігор Ліпчанський провадили і продовжують провадити молитву вервиці та інші молитви, а на закінчення давати змістовну науку по Катехизму і Св. Писанню.

Цікаво, що із сотні родин, які долучалися до он-лайн молитви в перші дні, в даний час збільшилося до 400-450 і задіяно також інші парафії Долинського деканату. Багато молільників долучаються з інших областей та країн.

«Сподіваємося, що Богом благословенна справа продовжиться і триватиме ще дуже довго, але в інших наміреннях, які не стосуватимуться хвороби коронавірусу», - кажуть душпастирі.

Пресслужба парафії св. ап. Андрія Первозванного УГКЦ м. Долина