Сьогодні, 27 березня, у храмі Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Богдана Хмельницького, своєю молитвою під час Служби Божої та панахиди вшановували пам‘ять всіх ненароджених дітей.

Відгукуючись на заклик Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, своєю молитвою парафіяльна спільнота просила в Господа блаженного упокоєння для всіх дітей, які загинули через аборт чи злий випадок.
«Мусимо молитися за тих дітей, які не мали нагоди посмакувати життям, адже не прожили й миті. Мусимо молитися за тих батьків і матерів, які в рівній мірі несуть відповідальність та наслідок того гріха, щоби Господь, через своє безмежне милосердя, помилував їх та просвітив розум усім, хто стоїть на порозі вибору», - наголосив о. Володимир Лукашевський.
Священнослужитель також додав, що в сьогоднішніх реаліях немає родини, яка в більшій чи меншій мірі, не відчула на собі цю проблему.
«Ті, які пережили цей гіркий досвід, прийшли до покаяння та зараз живуть християнським способом життя, - мусять бути апостолами Життя, тобто постійно, за будь-якої нагоди, мають послужити своїм словом, своїм свідченням тим, які зараз є на роздоріжжі вибору між життям та смертю», - наголосив проповідник.
Священнослужителі подякували всім парафіянам, які відгукнулися на запрошення та своєю молитвою вшанували пам‘ять ненароджених діток. 

 
Пресслужба парафії Стрітення ГнІХ