У п’ятницю, 26 березня на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Конюшки Букачівського протопресвітеріату відбулася знакова подія: з ініціативи Адміністратора парафії о. Михайла Брика відбулося Започаткування Золотої Книги Тверезості.

Здійснив це Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я та очільник Руху «За тверезість життя» Івано-франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман.

Варто сказати що Історія Золотої книги тверезості бере свій початок в ХІХ столітті, коли український народ на теренах сучасної Західної України розпочав боротьбу проти пияцтва. Митрополит Йосиф Сембратович (1821-1900) виступив ініціатором заснування таких книг у греко-католицьких парафіях. Він заохочував вірних до боротьби з пияцтвом через складення присяги тверезості і засвідчення цього духовного подвигу власноручним записом у книзі. Сьогодні Золота книга тверезості це благословенна духовним проводом Церкви духовна зброя проти гріха пияцтва, велика поміч для визволення з хвороби алкогольного узалежнення.

Повідомив отець Ярослав Рохман