Протягом восьми діти, віком від 6 до 14 років, спільно молилися та весело проводили час на одній з найактивніших парафій Івано-Франківська.

З 7 по 16 червня на парафії свв. Кирила і Методія проходив літній ораторій для дітей. Головною темою цьогорічних «Веселих канікул з Богом» стала «Служба Божа».

Щодня в програмі ораторію була спільна молитва Божественної Літургії, веселі ігри, змагання, перекуски, відпочинки пісні та, звісно ж, корисне спілкування.

Покровителем всього табору став святий о. Іван Боско. Саме методи, які цей рекомендував і практикував у вихованні молоді: вести до Бога та застерегти перед гріхом, - старалися використовувати аніматори на цьогорічних «Канікулах». Cвятий о. Боско -  італійський святий, покровитель дітей і молоді, великий педагог засновник «Превентивної системи виховання» і покровитель Катехитичної школи при парафії святих Кирила і Методій.

За словами організаторів, одним із головних аспектів праці Згромадження Воплоченого Слова на парафіях є ораторій для дітей та підлітків. Це – особливе місце, завдяки якому молоді люди можуть збиратися, перебувати разом та вивчати катехизм, брати участь у цікавих іграх та подорожувати.

Допомагати священникам та сестрам-монахиням одразу 20 аніматорів, які за цей час стали справжніми друзями для таких різних, але чудових дітей.

«Дякуємо Богові за чудову можливість радіти і веселитися разом… Це велика ласка для наших дітей і родин, які зорганізувалися і послали своїх дітей брати участь в цьому парафіяльному літньому таборі при нашій парафії», – розповів о. Йосафат Бойко, ВС.

На завершення табору відбулася спільна поїздка до Погінського монастиря Успіння Матері Божої.

Додамо, що при парафії св. Кирила і Методія протягом усього навчального року проходять заняття в ораторію святого Івана Боско. Заняття відбуваються щосуботи і щонеділі.

\

Пресслужба ПКМ