З 29 червня по 5 липня 2021 року, з благословення отця-пароха Богдана Куриліва, пароха парафії Святого Миколая (с. Ямниця),  діти катехитичної школи під духовним супроводом о. Ярослава та катехитки Ольги Рожак відпочивали у християнському таборі «Веселі канікули з Богом» у с. Яблуниця.

Ці дні табору були сповнені неймовірних вражень, емоцій та приємних переживань. Адже активний відпочинок на свіжому гірському повітрі був поєднанний з заняттями катехизації, цікавими іграми, квестами та бансами. Кожного дня діти об'єднувалися на спільній молитві на Службі Божій та щовечірній молитві на вервиці. Діти проявили свою творчість та креативність у різноманітних іграх. У програмі табору також був похід на гору із запаленою ватрою і танцями зі співами. Втомлені, але сповнені вражень, діти повернулися до своїх батьків. Для багатьох учасників це був перший літній табір.

"Дякуємо Богу за цю чудову можливість бути разом у дружній спільноті та пізнавати його любов; дякуємо дітям, які відгукнулися на заклик Христа  "Іди за мною!" і поїхали з нами; дякуємо батькам, які довірили нам найцінніше, що в них є", – зазначили о. Ярослав та п. Оля Рожàк.

Повідомив о. Ярослав Рожак