Нещодавно, 19 липня, на парафії св.пр.Іллі (с.Вільхівка) стартував літній табір "Бог є любов". З ініціативи керівниці молодіжного хору Руслани Тофан, з благословення о. Михайла Луціва два місяці тривала підготовка до табору: відповідальні складали програму, розробляли афішу, розучували банси, пісні, руханки, ігри, сценки.

Парафіяни подбали про місце проведення табору.

Більше 80 дітей з с.Вільхівка с.Решняте та с. Дуба приїхало для участі. Катехизацію в таборі проводять В. Б. Атаманчук, І. В. Луців, Р. В. Тофан та 6 аніматорів.

Кожного дня учасників чекає насичена програма. Починається ранок з Божественної Літургії.

Потім діти виходять на подвір'я і танцюють банси, які організовує Мар'яна Мельник. Тоді проходить сніданок, до підготовки якого залучені батьки .

Діти розділені на три вікові групи. Після сніданку кожна група йде на катехизацію, де діти окрім того, що слухають слово Боже, багато малюють і займаються творчими завданнями.

Після обіду дітей знову чекає цікава програма -  ігри з безліччю розваг, естафет, майстер- класи, квести "Стежками рідного села".

Також, дітей чекатиме цікава святкова програма - святковий благодійний концерт біля вечірньої ватри.

"Віримо, що наші діти у таборі отримають багато позитивних вражень і емоцій, оздоровляться духовно і фізично, а Господь допомагатиме нам в усьому", - підсумували організатори табору.

Повідомив о. Михайло Луців