Минулого тижня, 22-25 липня, на парафії св. Димитрія УГКЦ с. Княжолука вперше відбувся дитячий християнський табір на тему "Віра, Надія і Любов".

У таборі взяло участь понад 50 дітей. Кожний день носив назву однієї з чеснот Віри, Надії і Любові. Насичена програма дозволила задіяти дітей, "відірвати" від гаджетів, привити любов до ближнього, до молитви, до храму. Молитва, танці, катехизація, квести, смаколики, ігри, гуртки, ватра – це не повний перелік того, що відбувалося протягом цих кількох днів.

Настоятель парафії о. Ігор Ліпчанський та катехитка Вероніка Галяс спільно з молодими аніматорами з Гошева, а також батьки і рідні учасників табору творили єдину команду, яка дарувала дітям радість від перебування біля храму, у присутності Господа Бога. Під час табору батьки учасників мали нагоду поспілкуватися між собою за кавуванням. Також,  разом з дітьми батьки танцювали банси та брали участь у конкурсах. Табір завершився урочистою Літургією, показом танців, бульбашковим шоу, смаколиками та іншими приємними моментами.

Повідомив о.Ігор Ліпчанський