Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, прочани з Долинщини: медичні працівники, парафіяни церкви св. ап. Андрія Первозванного (м. Долина) та церкви св. Димитрія (с. Княжолука) разом з отцем Ігорем Ліпчанським, а також парафіяни з Рожнятова разом отцем Степаном Твердохлібом мали прощу-екскурсію святинями та історичними місцями Києва.

Проща розпочалася Літургією в Патріаршому Соборі Святого Воскресіння УГКЦ та панахидою за Блаженнішим Любомиром Гузаром в крипті Собору. Згодом прочани, яких було рівно 50 осіб, вирушили на екскурсію. Спільно відвідали Аскольдову могилу, молилися за Небесну сотню біля екуменічної каплиці на Інститутській, побували на Майдані Незалежності. 

Опісля відвідали Володимирський Собор, побували на Софійській площі, завітали в Михайлівський Золотоверхий Собор, на території якого в цей час відбувалася зустріч представників усіх Церков та релігійних організацій. Саме там зустріли Блаженнішого Святослава, від якого отримали благословення.

Протягом екскурсії на Андріївському узвозі почули багато цікавої інформації і побачили чимало архітектурних пам'яток нашої столиці.

Повідомив о. Ігор Ліпчанський