На празник Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня, найстарша парафія с. Крихівці відзначала своє храмове свято. Літургію з цієї нагоди очолив митр. прот. Ярослав Гринюк. Проповідь виголосив о. Руслан П'яста.

Також привітати парафіян прибуло четверо священнослужителів – вихідців парафії. По завершенні літургії від міського Голови Руслана Марцінківа лунали слова привітання. Грамоти за ревне служіння пастирів вручила п. Надія Фотуйма.

По завершенні літургії на церковному подвір'ї було освячено воду, а також пам’ятну таблицю, на якій зображено першого священника Крихівців о. Івана Ісаїва та його двох синів, які свого часу зробили великий внесок у розбудову незалежної України. Джерелознавець Любов Соловка привідкрила кілька важливих віх з біографії цих непересічних особистостей, які є вихідцями із Крихівців. Від сьогодні ця анотаційна таблиця буде розміщена в музеї с. Крихівці.

По завершенні святкування вірні поклали квіти до могили першого пароха с. Крихівці, тлінні останки якого спочивають на старому сільському цвинтарі.