На свято Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня, парафіяльна спільнота «Матері в молитві» храму Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, врочисто відзначила 5-ту річницю своєї діяльності. Саме у 2016 р. кілька ініціативних жінок під проводом отця-пароха Тараса Нейлюка розпочала нести молитовну службу при цій парафії.

Святкування розпочалися з молитви Божественної Літургії, яку очолив о. Тарас. Вітаючи матерів, отець-парох подякував за їхню невпинну молитву та підтримку різних, зокрема соціальних, парафіяльних проєктів.

«Дорогі матері, ми постійно відчуваємо Вашу молитву, за яку сьогодні хочемо Вам подякувати. Молитва і праця, яку Ви здійснюєте на нашій парафії – це ті два рушії, які постійно супроводжують нас до побудови справді Живої парафії», - наголосив о. Тарас.

З нагоди 5-ї річниці діяльності спільноти, матері та ревнителька спільноти п. Роксана Скочинська отримали вітальні грамоти від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Додамо, що за своєю традицією, напередодні своїх святкувань, матері та отець-парох вирушили до Духової Криниці, де дякували Богові за всі ці роки та просили благословення й надалі добре та ревно служити своєї молитвою для цілої парафіяльної спільноти.

Пресслужба парафії Стірення ГнІХ,
м. Івано-Франківськ