В неділю, 12 вересня, учасники катехитичної школи «Воскресіння» вміло поєднали молитву та відпочинок, здійснивши паломництво до Гошівської святині. Близько сімдесяти осіб – діти, молодь та дорослі вирушили з Івано-Франківська в напрямку до Гошева.

На початку подорожі усіх привітав директор школи о. Роман Влашин. Оголосив розпорядок дня та побажав усім гарного настрою. В дорозі до Гошева катехити парафії Архікатедрального Собору розповіли прочанам про умови прощі, акцентувавши на значенні святої Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Свята Літургія та молитва перед чудотворною іконою за всіх причетних до «Воскресіння» стала центром недільного дня.

Невелика екскурсія у супроводі о. Вікентія та смачний монастирський обід був наступною частиною паломництва на Ясну Гору. Пообіді усіх чекав «Карпатський трамвайчик», який із с. Вигода вирушив гірськими схилами і дозволив усім досхочу насититися чистим повітрям та українськими піснями, які дарували впродовж усього маршруту мандрівні музиканти. Втомлені, але сповненні позитивних вражень, усі щасливо повернулися додому.

Повідомив о. Роман Влашин