У вівторок, 21 вересня, коли наша Церква відзначає одне з найбільших християнських свят – Різдво Пресвятої Богородиці, однойменна парафія, що на вул. Чорновола у м. Івано-Франківськ, відсвяткувала своє храмове свято.

Передувала храмовому празнику тривала підготовка, тому кожен, хто завітав до храму, міг побачити плоди спільної парафіяльної праці. У перший день святкування для парафіян та гостей лунали музичні композиції від парафіяльного хору та відомих виконавців: Оксани Романюк, Оксани Сливки, Миколи Ровенка. Кульмінацією святкової програми стала танцювальна програма під спів чудових музикантів.
 
Продовжилися урочистості молитовною програмою – відбулися вечірні молитовні чування, які організувала молодіжна спільнота, що діє при парафії Різдва Пресвятої Богородиці. Молитовний вечір розпочався зі Святої Літургії та Великої Вечірні з Литією з нагоди свята. Після цього молодь провадила молитву на вервиці, усі співали пісні з розважаннями та читали Боже Слово. Окрасою вечора стала чудова молитва Акафісту до Пресвятої Богородиці, в часі якої кожен міг роздумати про велич та любов Небесної Матінки.
 
У сам день свята богослужіння розпочалися зі святкової Утрені, після якої парафіяльна спільнота молилася Божественну Літургію, яку очолив о. Юрій Новицький - протопресвітер Центрального деканату м. Івано-Франківська. Йому співслужили парафіяльні отці та запрошені з сусідніх парафій: о. Софрон Зелінський ЧВС, та о. Михайло Віхоть. Особливою приємністю було вітальне слово для парафіян від міської влади, вручення подяк та грамот за працю на славу Божу всім отцям та парафіянам.
 
Завершилося цьогорічне святкування храмового свята освяченням води на подвір'ї храму та спільним фото на пам'ять про цей важливий день в історії спільноти Різдва Пресвятої Богородиці.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ