В цьому році місцевий душпастир відзначає одразу два ювілеї: 55-річчя з Дня народження і 30-річчя священничого служіння.

У неділю, 3 жовтня, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Милування Тисменицького району, врочисто відзначили подвійний ювілей місцевого душпастиря о. Петра Семенича. З цієї нагоди Божественну Літургію очолив отець-протопресвітер Єзупільський митр. прот. Богдан Курилів.

Після прочитаного Євангелія з 15 неділі по Зісланні Святого Духа, о. Богдан звернувся до присутніх із словом-проповіддю. В ньому, серед іншого, священник наголосив на важливості любові до Бога та ближнього.

«Любов до Господа Бога є найважливішим обов'язком, метою і ціллю нашого життя. Також Господь вимагає від нас жертовної любові до людей. Святий Іван Богослов навчав: За цим пізнають усі що ви учні Мої, якщо будете мати любов між собою” (Ів. 13:35)», - пригадав проповідник.

На завершення богослужіння митр. прот. Богдан Курилів вручив Патріаршу грамоту о. Петру Семеничу з нагоди 55-річчя з Дня народження і 30-річчя священничого служіння, бажаючи й надалі бути добрим працівником у Христовому винограднику.

Повідомив о. Ярослав Рожак,
референт Пресслужби в Єзупільському протопресвітеріаті