В суботу, 09 жовтня, при монастирі Сестер Воплоченого Слова, що в м. Бурштин, відбулися одноденні реколекції для дітей Катехитичних і недільних шкіл Більшівцівського протопресвітеріату. На духовні вправи прибула молодь з сіл Жалибори, Дитятин, Нараївка. Саме в цих селах проводять катехизацію сестри даного згромадження.

Реколекції – це час, коли Бог діє в особливий спосіб. Це момент призадуми над своїм життям, вчинками та відношенням до Бога, ближнього і до всього сотвореного світу. "Ісус сказав їм: “Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне.” І поклавши на них руки, пішов звідти" (Мт. 19, 14-15).

В цей день була дуже цікава, насичена та чудова духовна програма, яку організували та провели сестри. Діти взяли участь у різних іграх, бансах, науках, мультфільмах на духовну тематику, спортивних змаганнях, а також приступили до сповіді і взяли участь у Святій Літургії, яку очолив о. Микола Цимбалістий, протопресвітер Більшівцівський. Сестри приготували для дітей дуже смачний обід, після якого всі повернулись до своїх домівок.

Повідомив о. Микола Цимбалістий