На вихідних, 10 жовтня, катехитична школа «Воскресіння» після традиційної недільної Літургії вирушила в патріотично-краєзнавчу подорож, присвячену прийдешньому святу Покрови Пресвятої Богородиці.

У програмі мандрівки була екскурсія Галицьким національним природним парком, де діти могли не тільки побачити різних тварин нашого краю, але й почути цікаві розповіді про них та взяти участь у «Козацьких забавах».

Завдання, створені катехитами, дали можливість учням і батькам продемонструвати свою ерудицію: знання з історії козацтва, музикальні здібності при виконанні козацьких пісень, фізичну силу й спритність в естафетах, а головне – командний дух, який не просто допомагає перемогти, а єднає, творить спільноту, де кожен почуває себе комфортно, затишно і впевнено.

По завершенні забав усі учасники й організатори об’єдналися для створення козацьких смаколиків, які після активного дня на справжньому багатті були неперевершеними. Далі учасників чекав ще один сюрприз – банси від бр. Володимира Соколовського. Повернувшись до Івано-Франківська, уся дружна катехитична родина висловила подяку о. Роману Влашину за організацію хорошого спільного часу.

Повідомив о. Роман Влашин