Свято Покрови Пресвятої Богородиці дуже люблять в нашому народі. Не випадково саме в цей день українці також відзначають день захисника Батьківщини, вбачаючи в Пречистій Діві Марії особливу опору та заступницю.

По-особливому це свято відзначають в урочищі Підлюте, що біля Осмолоди на Рожнятівщині, адже їхня місцева церква так і називається - Покрови Божої Матері. А тому 14 жовтня, в день празника, громада відзначила престольне свято.

Божественну Літургію очолив о. Василь Філіпович. Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, священнослужитель розповів про історію цього свята та заохотив невпинно звертатися до Пречистої Діви Марії, випрошуючи в Неї Материнського заступництва.

На празник завітали гості із сусідніх парафій, які після спільної молитви також не забули і про померлих захисників та помолилися панахиду.

Пригадуємо, що в урочищі Підлюте, що біля Осмолоди на Рожнятівщині, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, діє катехитично-реколекційний центр. Сюди впродовж літа та й у інші пори часто навідують діти, молоді і всі охочі відпочити, набратися сил та з приємністю та користю провести час для своєї душі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ