У понеділок, 18 жовтня, на парафії св. свщмч. Йосафата, що в м. Бурштин понад тисячу дітей взяли участь в всесвітній молитві на вервиці під гаслом «Мільйон дітей моляться вервицю». Цю молитовну акцію започаткував у 2019 році році Святіший Отець Папа Франциск і цього року парафіяни з Бурштина також долучилися до цієї молитовної ініціативи за мир і єдність у світі.

Молилися про припинення пандемії коронавірусу, від якої все ще страждає багато людей, за воїнів, за медичних працівників, за християнські сім’ї. Молитву провели у різних навчальних закладах м. Бурштина священики протопресвітер Дмитро Шмігель, о. Ігор Третяк, о. Андрій Кудлик та о. Богдан Демків.

Церква закликає дітей до молитви, адже «…коли у світі з’являються дуже серйозні проблеми, Бог уважно прислухається до молитов дітей і з ніжністю вислуховує їх. Під час Першої світової війни, наприклад, саме до трьох дітей - Люсії, Жасінти і Франциска - Бог послав Пресвяту Богородицю до Фатіми. Марія пояснила їм, що мають зробити, щоб закінчилася війна і настав мир у світі: робити маленькі жертви любові та молитися на вервиці!» (лист до дітей)

Оскільки, 2021 рік присвячений святому Йосифу, тому цього вечора молитва дітей на вервиці була особливо звернена до нього.

«Славний Патріарше, Святий Йосифе, У твоїй силі робити неможливе - можливим, прийди мені на допомогу в хвилини страждань і труднощів. Довіряю тобі серйозні та важкі ситуації і прошу тебе, щоб вони щасливо завершилися. Мій любий Батьку, я повністю покладаюся на тебе. Хай не скажуть, що дарма до тебе звертався. З Ісусом та Марією ти можеш все, тому покажи мені, що твоя доброта така ж велика, як і твоя сила. Амінь.» (Папа Франциск, Апостольський лист Patris corde).

Повідомив о. Андрій Кудлик