У понеділок, 18 жовтня, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Долина, наймолодші парафіяни долучилися до всесвітньої акції «Мільйон дітей молиться вервицю», що присвячена молитві на Вервиці. Цю молитовну акцію започаткував у 2019 році Святіший Отець Папа Франциск і цього року парафіяни з Долини також долучилися до цієї молитовної ініціативи за мир і єдність у світі.

Молилися про припинення пандемії коронавірусу, від якої страждає багато людей, за медичних працівників, воїнів та християнські сім’ї.

Вже із перших етапів Українська Греко-Католицька Церква долучилася до цієї акції. У різних місцях нашої країни діти зі своїми батьками, катехитами та священниками єднаються у молитві з дітьми із різних частин світу.

Основна мета ініціативи — показати, що довірлива молитва дітей сягає до самого серця Бога, як стріла, і з цієї причини вона має таку велику силу. Тому молитва дітей на Вервиці є особливо ефективним засобом для досягнення миру та єдності в сім’ях, у їхній країні та у всьому світі.

У 2021 році подія «Мільйон дітей моляться вервицю» відбулася 18 жовтня. Організатори пояснюють, що ця дата є важливою, оскільки це день святого євангелиста Луки за григоріанським календарем, який запропонував нам одну з найяскравіших розповідей про дитинство Ісуса. Подальшу актуальність надає той факт, що жовтень традиційно є місяцем Вервиці у Католицькій Церкві.