У неділю, 17 жовтня, в м. Долина відбувся захід з нагоди Всесвітнього місяця усвідомленості дітей з синдромом Дауна. Серед численних гостей, які завітали на свято, був також і отець-протопресвітер Долинський Зореслав Котович. З нагоди свята у закладі «Сонячна світлиця», який працює з дітьми із синдромом Дауна, також освятили нову сенсорну кімнату, де діти розвивають і формують свої навички соціалізації у суспільстві. Освятив нове приміщення о. Зореслав.

«Світить та не гріє сонце золоте, та тому що все тепло ми відчуваємо тут серед сонячних дітей», - поетично зауважив душпастир.

В свою чергу, п. Ольга Ільків, Голова ГО «Долина сонячні промінчики» перекує, що справді ці діти випромінюють багато тепла, любові і нам дорослим, у цьому не простому часі, є чого повчитися у цих діточок
«Ми всі різні, але ми всі рівні і важливо не забувати, що ці діти теж служать у Божому винограднику і виконують свою місію, маючи своє покликання», - каже п. Ольга.

У «Світлиці» вже багато зроблено батьками та жертводавцями, але ще треба багато зробити, щоб сонячна світлиця в м. Долина засяяла ще яскравіше, адже це для розвитку дітей з синдромом Дауна. Адміністрація щиро надіється на добрі наміри жертводавців, які допоможуть їм втілити дитячу мрію.

Повідомив о. Ігор Ліпчанський,
референт Пресслужби в Долинському протопресвітеріаті