З 12 по 14 листопада на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська (парох – о. Іван Сас) відбувалися молодіжні реколекції. Учасниками даного духовного заходу була місцева молодіжна спільнота «Метаноя» та молодь Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.

У перший реколекційний день учасники мали молитовну зустріч. До програми цього дня ввійшла Свята Літургія, духовні пісні з музичним супроводом та молитви молоді у різних наміреннях.

Другий день реколекцій був наповнений духовними науками. Першу науку на тему: «Молодь і Бог» дав отець Андрій Заліський, сотрудник парафії Вознесіння Господнього та капелан Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська.

Друга реколекційна наука мала тему: «Молодь і Церква». Її провів о. Богдан Сабало, сотрудник Архікатедрального та митрополичого собору Воскресіння Христового, засновник Школи християнського аніматора в м. Івано-Франківську. Третю науку виголосив о. Віталій Кузьмин, військовий капелан Івано-Франківської Архієпархії. Тема його науки була: «Молодь і Літургія».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ХрамиТвогоМіста: Парафія Вознесіння Господнього

Третього завершального реколекційного дня молодь зібралася на спільну подячну молитву Святої Літургії. Після молитви учасники реколекцій зустрілися в Катехитичному центрі парафії, де, за чашкою смачного чаю з печивом, ділилися враженнями та обговорювали спірні питання.

На завершення зустрічі о. Андрій Заліський уділив молоді благословення та побажав, щоб в їхньому серці ніколи не зникало бажання пізнання Бога.

Джерело: сторінка парафії Вознесіння Господнього у мережі facebook