З нагоди Всесвітнього дня потребуючого, який з ініціативи Папи Франциска вже п’ятий рік поспіль відзначають в другу неділю листопада, в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ провели благодійну акцію «Нагодуй потребуючого».

Долучилися до неї в Калуші і в Храмі Святого Архистратига Михаїла. Разом з отцем-настоятелем церкви Іваном Бігуном, сотрудниками – отцем Василем, отцем Петром і отцем Любомиром парафіяни та всі небайдужі роздали їжу та продуктові пакети людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Як розповів настоятель храму отець Іван, щодня на безкоштовні благодійні обіди приходить від 80 до 110 людей. Це одинокі пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні родини та інші. Саме для них при церкві організували до Всесвітнього дня потребуючого благодійну акцію. Всі небайдужі могли принести до храму Святого Архистратига Михаїла продукти, предмети побутової хімії, або ж долучитися фінансово, перерахувавши кошти на рахунок благодійного фонду «Карітас» чи скласти пожертву в храмі.

Отець Іван дякує всім парафіянам та небайдужим людям, які долучилися до благодійної акції, а також підприємствам, зокрема ТОВ «Східні Ласощі», депутату міської ради Петру Чепілю.

Повідомив: Олег Савка