У неділю, 21 листопада, парафія св. Архистратига Михаїла, що в м. Калуш, відсвяткувала престольний празник у центральному храмі міста, якому уже понад 100 років.

Святкування почалися ще у четвер, 18 листопада, адже саме в цей день на парафії розпочалися реколекції на тему «Зцілення», які проводив о. Сергій Гончаров, ЧНІ (відомий як Падре Серж), а також протягом всього цього часу в храмі перебували мощі Пантелеймона Цілителя та свщмч. Миколая Чарнецького.

Завершилися святкування в сам день Собору святого архистратига Михаїла й інших безплотних сил урочистою Божественною Літургією, яку очолив протосинкел Івано-Франківської Архієпархії о. Степан Балагура у співслужінні численного духовенства.

Після Божественної Літургії відбулося нагородження подячними митрополичими грамотами всіх жертводавців, які спричинилися до реставрації храму, а також волонтерів, які щоденно трудяться у парафіяльному «Карітасі», який приготовляє обіди для потребуючих. Особливою грамотою було відзначено народного депутата України Едуарда Прощука, який є постійним меценатом храму. Отець Степан вручив йому подячну грамоту Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Наприкінці адміністратор храму о. Іван Бігун склав щирі слова подяки Архієпископу і Митрополиту Владиці Володимиру Війтишину на руки протосинкела о. Степана: «Отче Степане, передайте нашому батьку, Владиці Володимиру, наші слова вдячності та запевнення у щоденній молитві», - наголосив о. Іван.

На завершення богослужінь відбулося привітання з Днем тезоіменства довговічного пароха о. Михаїла Бігуна. До вітань долучився міський голова Калуш  Андрій Найда, голова Калуської РДА Жанна Табанець, народний депутат України Едуард Прощук, представники міської, районної влади і всі парафіяни та гості храму, які спільно заспівали о. Михаїлу «Многая літа».

Повідомив: Олег Чорненький