Святий Миколай, опікун людей у різних обставинах їх життя, вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м. Івано-Франківськ перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколая.

З цієї нагоди у неділю, 19 грудня, в’язничні капелани о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький разом з волонтерами передали для засуджених Івано-Франківської УВП №12 подарунки від Св. Миколая, а також для в'язнів відбулася Служба Божа з нагоди свята. 

Особливу подяку душпастирі висловлюють БО «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», зокрема директору організації о.Володимиру Чорнію за наданням найбільш необхідних засобів гігієни для в’язнів. Окрім того, за сприяння парафій м.Івано-Франківська: Царя Христа, зокрема ігумена монастиря отців-василіян о. Артемія Новіцького та адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о. Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою було передано засоби особистої гігієни та солодощі. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху "Клич".

Священнослужителі дякують усім жертводавцям, які підтримали цю благодійну акцію та напередодні підготували подарунки для в’язнів. Так само усім волонтерам, зокрема представникам Мирянського Чину Св. Василія Великого за жертвенну працю.

Джерело