Вже традиційно, 10 рік поспіль, у грудні священики та парафіяни одного з найбільших храмів Калуша – Святого Архистратига Михаїла – провели благодійну акцію «Святий Миколай тебе не забуде». 18 грудня подарунки отримали діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей та ті, хто перебувають в складних життєвих обставинах.

За словами настоятеля храму отця Івана Бігуна, цього року вдалося виконати мрії багатьох діток. Так з допомогою благодійників змогли купити справді потрібні речі для тих, хто сам не може дозволити собі зробити це. Це і новий одяг, сани для дитини, яка не може ходити, мобільні телефони, велосипеди.

Загалом було підготовлено понад 150 солодких подарунків, багато фруктів. Їх отримали також ті люди, які щоденно приходять на безкоштовні благодійні обіди, діти з соціально незахищених категорій, учні Катехитичної школи.

Отець Іван разом з отцями-сотрудниками храму висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до проведення благодійної акції - доброчинцям, жертводавцям, всім парафіянам, які щороку так самовіддано стають помічниками Святого Миколая.

Повідомила Ірина Савка