У Навечір’я свята Різдва Христового, з ініціативи настоятеля церкви Святого Архистратига Михаїла отця Івана Бігуна, у Калуші вперше провели благодійний обід для потребуючих. цього дня всі християни, які відзначають Різдво Христове, готують Святу Вечерю.

Отець Іван Бігун разом з отцем Олександром Марківом-молодшим та волонтерками храму Світланою Королик та Наталією Перхун організували благодійний обід з традиційних страв, які готують на Святвечір, для 80 людей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Їх почастували кутею, пампухами та запашним пісним борщиком.

За словами о. Івана, така акція є справжнім проявом любові до ближнього.

«Надихнувшись прикладом Папи Римського Франциска, який не один рік збирає за різдвяним столом бідних та потребуючих, ми вирішили організувати щось подібне і при нашому Храмі. Як не було колись місця Новонародженому Ісусові у хатах людей, так і зараз в такий святковий час люди не бачать тих, хто потребує допомоги. Хотілося б, щоб кожен перед тим, як приступити до Святої Вечері, нагодував голодного, пожертвував бідному, відвідав померлих на кладовищі. Радий, що цього року ми змогли організувати такий обід і щиро вдячний всім тим, хто долучився до нього», - каже священнослужитель.

Настоятель впевнений, що проведення такого обіду для потребуючих в переддень Різдва Христового стане хорошою традицією у Храмі.

Повідомила Ірина Савка