З початку воєнних дій в Україні, греко-католицька громада храму Різдва Христового, що в с. Сілець, Єзупільського протопресвітеріату, налагодила плідну співпрацю з громадою св. Альберта, що у м. Буско-Здрой (Польща).

Завдяки такій спільній праці з Польщі вірні регулярно отримують гуманітарні вантажі. Вже на парафії місцеві вірні та душпастир – о. Василь Смицнюк здійснюють волонтерське служіння, яке полягає в сортуванні та фасуванні отриманої допомоги.

«Для мене, як священника, дуже промовистим є той факт, що в розприділенні гуманітарної допомоги активно беруть участь наші парафіяни церкви Різдва Христового. Це засвідчує, що наша віра в Бога не є формальною, але вона реальна, адже ми втілюємо нашу віру в конкретну допомогу потребуючим», - каже о. Василь Смицнюк.

Опісля допомогу розприділяють та розвозять на розподільчі пункти, де їі отримують тимчасово переміщенні особи та захисники ЗСУ. За цей час вже вдалося привезти допомогу до таких пунктів як 7 та 15 ліцеї Івано-Франківської міської ради, Сілецька гімназія Ямницької сільської ради та розподільчий пункт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ