Усвідомлюючи усю відповідальність перед Господом і нашим народом у важкий час, парафія Чесного Хреста УГКЦ, що в смт Лисець, зусиллями о. Федора Бойка та небайдужих парафіян з перших днів повномасштабної війни розпочала піклуватися про наших захисників.

Господині долучилися до благодійної кухні. В один день їм вдалось приготувати 50 відер вареників. Далі вони організувалися для постійного приготування їжі. Вже понад 50 днів парафія щоденно годує 130 людей: наших захисників та переселених осіб. 

Господині жертовно та безкорисливо, з любов’ю готують смачні страви, інші допомагають з продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, взуттям та іншими речами для тих, хто найбільше потребує.

Нещодавно, в рамках свого візиту до місцевої лікарні Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у супроводі директора Карітасу о. Володимира Чорнія поблагословив всі справи парафії для подальшого розвитку. 

Також, працівники Карітасу Івано-Франківська роздали продуктові набори та засоби особистої гігієни внутрішньо переміщеним особам. На Великдень священники о. Федір та о. Василь приготували та освятили багато смаколиків, що передали захисникам нашої держави. Душпастирі наголошують на тому, що вдячна посмішка переселенця та мужність військовослужбовця є важливими елементами ікони цьогорічного Великодня.

Джерело