У середу, 22 червня, парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Голинь, здійснили пішу прощу до відпустового місця — Гошева.

Понад сто дорослих осіб та дітей разом зі своїми духовними наставниками — о. Анатолієм Козаком та о. Миколою Хомином у цьому паломництві до Богородичного місця просили миру та перемоги для нашої України, а також, щоб Пресвята Богородиця покрила своїм омофором всіх наших воїнів.

На початку паломництва відбулася Божественна Літургія, яку для прочан відслужило духовенство парафії. Опісля священнослужителі окропили всіх учасників освяченою водою на щасливу дорогу.

Незадовго всі паломники розпочали молитовну пішу ходу, протяжністю 36 кілометрів. Прибувши до Гошева, всі прочани взяли участь в нічних чуваннях на Ясній Горі у стіп Пресвятої Богородиці. Наступного дня, у четвер, учасники прощі мали можливість приступити до Тайни Сповіді та прийняти Пресвяту Євхаристію на Святій Літургії.

На завершення спільного паломництва молільники заносили слова вдячності до Пресвятої Богородиці за всі отримані ласки та благодаті!

Повідомив о. Микола Хомин