З 22 по 28 серпня 2022 року Божого на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що в м. Івано-Франківську, по вул. Чорновола, 136а проходив дитячо-молодіжний табір "Канікули з Богом - 2022". Ця подія вже стала доброю традицією в житті парафії, на яку діти парафії очікують цілий рік. Участь у парафіяльному таборі цьогоріч взяло понад 60 дітей.

Кожен день табору розпочинався спільною молитвою Божественної Літургії за Україну. На богослужіння діти мали змогу зустрітися з живим Ісусом через Святу Сповідь, Святе Причастя та проповідь священика. Після молитви діти мали катехитичні науки, яку проводили катехити парафії та аніматори табору. Треба відзначити, що аніматорами, які взяли на себе основний тягар в праці з дітками, були учасники молодіжної парафіяльної спільноти ”Метаноя”.

В часі катехизації учасників табору знайомили з життям та служінням певних святих. Зокрема: Іван Боско – святий-вчитель, Пантелеймон Цілитель - святий-лікар, Жанна д’Арк – свята-воїн, Мати Тереза – свята-волонтер та отець Піо – святий-священник.
Далі в програмі табору були різноманітні банси, ігри, естафети, гуртки, вікторини та інше.

Завершувався таборовий день завжди спільною молитвою та подякою за Україну й цікаво проведений час на таборі.

Джерело