Нещодавно, в день храмового празника, на парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крилос, з ініціативи пароха о. Ярослава Жолоба стартувала безтермінова соціальна акція «Зігрій воїна-захисника».

Метою акції є допомога в приготуванні наших воїнів на передовій до осінніх та зимових холодів через забезпечення їх обігрівальними приладами.

Виготовляти печі-буржуйки для військових на безоплатній основі люб’язно погодились місцеві ковалі з Кузня — брати Фіголі.

Забезпечення необхідними матеріалами лягло на плечі крилошан різного віку, які схвально відгукнулися на ініціативу та активно підтримали акцію.

Перших 16000 грн. віряни пожертвували в день храмового празника. Ще 20000 грн. передала місцева волонтерська спільнота «Крилос новітній», яка опікується парафіяльною пасікою.

Також крилоські діти (Гостинець) відгукнулися на акцію і самотужки зібрали на пічки-буржуйки кошти в сумі 4221 грн.

Таким чином, всього за декілька днів вдалося акумулювали кошти на 8 пічок, але запитів від військових є значно більше. Кожен охочий може долучитися до акції, внісши свою «лепту» чи єднаючись в молитві за наших захисників.

«Зігріваймо наших воїнів на передовій в осінні холоди, а серця одні одних наповняймо миром та любов’ю. Віримо, що спільними зусиллями і з Божою допомогою разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!» — зазначили організатори.

Джерело