Кожного місяця, 29 числа, Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача радо запрошує паломників на молитовні чування. Впродовж останніх дев’яти місяців основне намірення наших молитов залишається незмінним — ми просимо в Господа перемоги та миру в Україні, а також молимося за наших захисників і захисниць, воїнів, капеланів, волонтерів, владу і всіх, хто сьогодні стоїть на сторожі миру.

У зв’язку з переходом на зимовий час нічні моління 29 листопада розпочнуться о 17:00 год.

Цього разу проповідником буде Владика Петро Лоза — єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Владика виголосить кілька повчальних наук, а також очолить богослужіння у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача.

Програма чувань:

17:00 – Вечірня
17:40 – Наука
18:10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами
18:20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм)
18:50 – Хресна Дорога. Хода зі свічками
20:00 – Архієрейська Божественна Літургія, проповідь
21:30 – завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою.

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову із душпастирями Івано-Франківської Архієпархії.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві у режимі онлайн за поклика́нням:
Facebookhttps://bit.ly/2GfBoCn

Під час молитовних чувань паломники зможуть також долучитися до благодійної збірки, яку готують для постраждалих від війни у Херсоні. Щоб спричинитися до акції, можна буде придбати церковні календарі на 2023 р. чи інші речі релігійного вжитку. Виручені кошти направлять на допомогу в Херсон.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ